Wieszanie obrazów na taśmie montażowej TESA. Koniec z niszczeniem ścian!

Kategoria: Blog

młoda kobieta wiesza na ścianie obraz

Jeszcze do niedawna powieszenie czegokolwiek na ścianie wymagało posiadania wiertarki i wykonania dziur, co nie dla każdego było proste i od razu dostępne. Obecnie mamy wiele ciekawych rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w takich sytuacjach. Jednym z nich są taśmy montażowe, które z powodzeniem utrzymują na ścianach przedmioty o różnej wadze. Właśnie do niej musimy dopasować ich wybór.

Czemu warto wybrać taśmy montażowe?

Przede wszystkim powieszenie obrazu czy przymocowanie listwy staje się zdecydowanie prostsze i szybsze. Wszystkie dwustronnie klejące taśmy montażowe tesa® stanowią niezawodny sposób na pewne i bezpieczne mocowanie przedmiotów bez użycia gwoździ i wiercenia.

Uniwersalność taśm montażowych jest szeroko doceniana przez klientów. Chętnie w aranżacjach ścian wykorzystują je również kobiety, które w wielu przypadkach z wiertarek nie korzystają, a i w wielu budynkach wbijanie gwoździ może być kłopotliwe. Dzięki taśmie stworzymy ścianę w dokładnie taki sposób, jak sobie to wyobrazimy, wszystko będzie wisieć równo i estetyczne. Efekt będzie w pełni zadowalający.

Co zyskujemy, wykorzystując taśmy montażowe?

Przede wszystkim nie niszczymy ścian i nie robimy w nich dziur, które przy każdej zmianie koncepcji trzeba będzie potem tuszować i usuwać. Takie rozwiązanie jest również szybsze i zdecydowanie bardziej elastyczne. Dlatego warto się na nie zdecydować. Innowacyjność i elastyczność są najbardziej doceniana przez konsumentów. Z pomocą taśmy powiesimy lustra, obrazy, zdjęcia, listwy, a w oknach rolety. Efekt może przejść nasze najśmielsze oczekiwania.